Niepokojące dolegliwości - co mogą oznaczać?

Witam. Od długiego czasu borykam się z problemem nietypowych dolegliwości. Czuję dyskomfort, kłujący ból ciągnący się od lewego podżebrza aż pod łopatkę, plecy czasami ciągnie w dół w pachwinę. Dodatkowo odbijanie, wzdęcia, gszyi, gorzki smak niemal cały czas. Apetyt co do zasady mam. Nie chudnę..Te dolegliwości nasilają się od ok. 3 lat. Zrobiłam już naprawdę dużo badań morfologia, crp, Ob, enzymy trzustkowe wątrobowe, cukier, reumatyczne, dodatkowo diagnostyka obrazowa kilka razy w roku USG brzucha, w zeszłym roku dwukrotnie z kontraktem rezonans brzucha, opisany przez różnych specjalistów , poza drobnymi torbielami na wątrobie nic nie wykazały, miałam także gastroskopię i kolonoskopię w grudniu zeszłego roku. Markery CEA Ca19-9 Ca 125 w normie. Ginekologiczne ok. Już nie wiem co mam zrobić bo ból jest ciągle, zasypiam z nim i budzę. Nawet gdy córka opiera się ok mój lewy bok czuje dyskomfort. Proszę o pomoc może któreś objawy jakiemuś lekarzowi coś nasuną. Pozdrawiam 

Jeśli szczegółowa diagnostyka prowadzona przez kilku specjalistów nie dała jasnej odpowiedzi w zakresie przyczyny Pani dolegliwości to pytanie zadane przez internetowe forum, w oparciu o zdawkowe informacje nie rozwiąże Pani problemów. Proponuję, aby zebrała Pani dotychczasowe wyniki badań i zasięgnęła porady specjalistycznej poprzedzonej szczegółowym wywiadem i badaniem. Zważywszy na pierwotne objawy w pierwszej kolejności wskazana byłaby konsultacja geastroenterologiczna.
Konsultacja z psychologiem pod kątem objawów psychosomatycznych.
W pierwszej kolejności proponuje dodatkowo wykonać badanie EKG spoczynkowe, zapraszam na konsultacje z wszystkimi wynikami - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny w Krakowie Lekarz rodzinny w Częstochowie Lekarz rodzinny we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z