2023-07-17

Nawracające zapalenie ucha - ból i zawroty głowy.

W związku z nawracającymi zapaleniami ucha miałam wykonany TK kości skroniowych, w opisie jest wniosek końcowy, który brzmi „Po stronie lewej zacienienie nielicznych komórek sutkowych". Dodatkowo od 2 miesięcy (pomimo stosowanej antybiotykoterapii w trakcie zapaleń ucha) boli mnie pod uchem z tyłu głowy i ból promieniuje przez szyję do barku, mam też lekkie zawroty głowy. Czy może to być coś niepokojącego? Wizytę u laryngologa mam dopiero za 3 tygodnie i nie wiem, czy powinnam tak długo czekać. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zawroty głowy w Bielsku-Białej Zawroty głowy w Katowicach Zawroty głowy we Wrocławiu Zawroty głowy w Częstochowie Zawroty głowy w Dąbrowie Górniczej Zawroty głowy w Gliwicach Zawroty głowy w Warszawie Zawroty głowy w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14760
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie