Nacisk na pęcherz w trakcie stosunku

Niedawno przeżyłam swój pierwszy raz, niestety podczas kolejnych stosunków zaczęłam odczuwać nacisk na pęcherz, dzieje się tak też podczas masturbacji. Nie jest to uczucie nie do zniesienia jednak powoduje pewien dyskomfort. Co może być przyczyną tych dolegliwości?
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do ginekologa, który dokładnie Panią zbada i wykona badanie USG.
Zgłasza Pani tzw dyspareunię, czyli ból podczas stosunku. Sugeruję wizytę u ginekologa, który podejmie odpowiednią diagnostykę.
Proszę się udać na wizytę stacjonarną do ginekologa i przedstawić swoje obawy.
Zalecam konsultacje i badanie ginekologiczne.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi