Mam 37 lat. 4 lata temu pękła mi cysta i miałam op

Mam 37 lat. 4 lata temu pękła mi cysta i miałam operacje, teraz mam ból podobny do ostatniego (jak 4 lata temu) czy możliwe jest abym miała tę sama chorobę? Wspomnę jeszcze, że nie mam lewego jajnika i jajowodów, bo zostały wycięte 15 lat temu, bo miałam raka niezłośliwego, ale do tego "ropa" zalała właśnie jajowody.
Z Pani opisu domyślam się, iż "cysta" dotyczyła prawego jajnika. Proszę pilnie zgłosić się do lekarza ginekologa.
Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza ginekologa.
Proszę się zgłosić do lekarza prowadzącego.
jest możliwość rozwoju torbieli na prawych przydatkach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi