Leki na astmę nie pomagają jak dotychczas. Co zrobić?

Mam astmę i leczę się lekami przepisanymi przez lekarza. Niestety te leki nie działają już jak poprzednio, trochę mnie poddusza bardziej niż zwykle. Biorę leki Budesonide, Atrowen i Aspulmo. Co zrobić w tym przypadku? Nadmienię tylko, że nie mam żadnych objawów covid19 - mam węch, smak, nie gorączkuję, kaszel czasami mokry jak to przy astmie. Proszę o odpowiedz z góry dziękuję i pozdrawiam.
Istnieje kilka grup leków przeciwastmatycznych przyjmowanych doustnie oraz w formie inhalacji wziewnych. W celu indywidualnego doboru skutecznych preparatów najlepiej skontaktować się ze specjalistą.
Należy zgłosić się do pulmunologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi