Leki na astmę nie pomagają jak dotychczas. Co zrobić?

Mam astmę i leczę się lekami przepisanymi przez lekarza. Niestety te leki nie działają już jak poprzednio, trochę mnie poddusza bardziej niż zwykle. Biorę leki Budesonide, Atrowen i Aspulmo. Co zrobić w tym przypadku? Nadmienię tylko, że nie mam żadnych objawów covid19 - mam węch, smak, nie gorączkuję, kaszel czasami mokry jak to przy astmie. Proszę o odpowiedz z góry dziękuję i pozdrawiam.
Istnieje kilka grup leków przeciwastmatycznych przyjmowanych doustnie oraz w formie inhalacji wziewnych. W celu indywidualnego doboru skutecznych preparatów najlepiej skontaktować się ze specjalistą.
Należy zgłosić się do pulmunologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi