Krwawienie z odstawienia w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Czy jeśli podczas brania tabletek antykoncepcyjnych nie występuje krwawienie z odstawienia, lecz występuje w trakcie ostatniego tygodnia brania tabletek, należy kontynuować branie tabletek? Wtedy wystąpi tydzień przerwy w braniu bez wystąpienia krwawienia. Proszę o wskazówki jak postępować. Tabletki Dionelle , 4 opakowanie
Radziłby wizytę stacjonarną u ginekologa z oceną jaka forma antykoncepcji jest dla Pani najodpowiedniejsza.
Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek. Jeśli w kolejnych cyklach sytuacja będzie się powtarzać, konieczna będzie zmiana preparatu na inny.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi