Krwawienie z odstawienia w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Czy jeśli podczas brania tabletek antykoncepcyjnych nie występuje krwawienie z odstawienia, lecz występuje w trakcie ostatniego tygodnia brania tabletek, należy kontynuować branie tabletek? Wtedy wystąpi tydzień przerwy w braniu bez wystąpienia krwawienia. Proszę o wskazówki jak postępować. Tabletki Dionelle , 4 opakowanie
Radziłby wizytę stacjonarną u ginekologa z oceną jaka forma antykoncepcji jest dla Pani najodpowiedniejsza.
Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek. Jeśli w kolejnych cyklach sytuacja będzie się powtarzać, konieczna będzie zmiana preparatu na inny.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi