Krwawienie w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej bez przerw na placebo

Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne, od pół roku stosuję je bez 4-dniowej przerwy na miesiączkę. Za 2 dni kończą mi się tabletki i wystąpiło krwawienie. Co to może oznaczać? Wczoraj miałam dużo stresu. Czy to mogło na to wpłynąć?
potzrebuje dodatkowych informacji
wpływa mogl miec stres
Tak. W przypadku utrzymującego się problemu należy zgłosić się do ginekologa.
Tak, stres mógł mieć wpływ.
Stres jest jednym z czynników mogących wpływać na rytm miesiączkowy. Proszę umówić wizytę z ginekologiem z możliwością wykonania usg macicy i jajników celem wykluczenia innych przyczyn.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi