Krwawienie po ustąpieniu miesiączki

Od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne, parę dni po ostatniej miesiączce pojawiło mi się krwawienie, ale bardzo ciemne ze skrzepami, wcześniej tak nie było. Zastanawiam się czy może być to związane z ostatnią sytuacją. Tydzień wcześniej we wtorek wzięłam 2 tabletki,  za wtorek I środę. Pomyliły mi się dni i myślałam, że jest środa i że we wtorek nie wzięłam, następnego dnia w środę nie wzięłam w ogóle.

Zmiany w schemacie dawkowania antykoncepcji hormonalnej mogą być przyczyną wystąpienia nieprawidłowych krwawień. Jeśli jednak problem będzie się powtarzał to proszę umówić wizytę u ginekologa celem ustalenia przyczyny.
Nieregularne przyjmowanie tabletek hormonalnych może mieć powyższe skutki. Jeśli jednak problem będzie się powtarzał to proszę umówić wizytę u ginekologa celem ustalenia przyczyny.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi