Kłujący ból podbrzusza.

Od kilku dni budzę się w okolicach 5:40 i boli mnie dość mocno brzuch. Czuję wtedy też mocne uczucie głodu. Dlaczego tak jest? Dodam, że w niedzielę, kiedy to się zaczęło zjadłem na imieninach trochę kakao w ciastach, a jestem na nie uczulony, jednak wydaje mi się, że to nie to. Jem o mniej więcej podobnych porach i ilościach. Co mogę z tym zrobić? Ból może utrzymywać się nawet 2 godziny, jest on kłujący i zlokalizowany na lewo i w dół od pępka.

Proszę zgłosić się do lekarza, który przeprowadzi badanie fizykalne i zadecyduje o diagnostyce.
Proszę wykonać usg brzucha oraz badania dodatkowe celem diagnostyki chorób zapalnych jelit.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi