Kłucia w klatce piersiowej i pod żebrami - utrzymują się od kilku lat

2 lata temu zaczęło mnie kluć z lewej strony pod żebrami. Myślałem, ze to trzustka wiec zrobiłem przeswietlenie, ale nie jest powiększona. Kłucia mam do tej pory codziennie. Ból trwa chwilę i przestaje, za parę minut zaczyna znowu boleć i przestaje. Jakieś 10 miesięcy temu będąc na siłowni (bo chodziłem od paru lat regularnie) zaczęło mnie kluć w klatce piersiowej, pośrodku. Myślałem, że za dużo aktywności fizycznej, wiec zrobiłem przerwę. Kłucia nie ustępowały, więc poszedłem do kardiologa, zrobiłem EKG , echo serca i miałem założony holter. Lekarz nie miał się do czego przyczepić i kazał mi iść w stronę alergii. Więc wybrałem się do alergologa. Stwierdzono u mnie astmę, bo nie brałem tabletek mimo, że bardzo jestem uczulony na kurz. Biorąc inhalacje dalej nic nie pomaga, wręcz jest gorzej. Bo kłucia mam już i pod żebrami z lewej strony i kłucia w klatce pośrodku i teraz mi doszły kłucia w klatce z lewej strony. Zrobiłem przeswietlenie klatki piersiowej. Z opisu nic nie stwierdzono. Miałem robione badania okresowe do pracy, więc pobierali mi krew, ale od miesiąca nic się nie odezwali, więc z krwi nic nie wyszło. Nie wiem jak mam się już ratować, ale kłucia są męczące w codziennym życiu i ciężko mi funkcjonować. Nie pale, nie pije alkoholu, nie jest fastfoodów. Oszczędzam się jak tylko mogę, ale bóle w tych trzech miejscach nie ustępują. Kłucia we trzech miejscach są takie, że chwile pokłuje i przestaje, ale za parę minut czy godzin jest to samo.
Opisane dolegliwości mogą pochodzić z układu pokarmowego. Proszę skontaktować się z gastroenterologiem celem wykonania dokładnej diagnostyki i leczenia.
Proszę brać regularnie leki na astmę, była podjęta diagnostyka jamy brzusznej?

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi