Jaką dawkę inozytolu przyjmować gdy staram się o dziecko?

Jaką dawkę inozytolu powinnam przyjmować dziennie przy PCOS, insulinooporności, hiperinsulinemii i hashimoto w momencie gdy staram sie o zajście w ciążę?

Inozytol jest suplementem wspomagającym podczas leczenia zespołu policystycznych jajników, w szczególności w okresie starań macierzyńskich. Jego dawka ustalana jest indywidualnie. Proszę jednak pamiętać, że jest to preparat o działaniu wspomagającym, a podstawowym leczeniem jest wyrównanie Pani zaburzeń metabolicznych i endokrynologicznych.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi