Jak poradzić sobie z tłustą cera i rozszerzonymi porami?

Chciałbym dowiedzieć się jak poradzić sobie z tlustą cera i rozszerzonymi porami. Mam 34 lata i straszny problem z tym. Stosuje kremy i maseczki do tłustej cery, ale nie są skuteczne. Rano zrobię makijaż i za kilkanaście minut już się błyszczę, sypki puder pomaga tylko na chwilę. Latem jest na prawdę fatalnie. Czy można coś z tym zrobić?

Niezbędna wizyta u dermatologa.
Myślę, ze dermatolog pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki i zabiegi.
Leczenie skojarzone lekami i kosmetykami- należy udać się do dermatologa
dermatolog lub kosmetyczka napewno doskonale Pani doradzi jak pozbyc się problemu
zalecam wizytę u dermatologa lub kosmetyczki

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi