2022-06-07

Jak można wyleczyć nawracający ból stóp i opuchliznę?

Od pół roku mam problem ze stopami (najpierw lewa, później też prawa). Byłam u ortopedy, który zalecił masaże, ale przez dwa miesiące fizjoterapii nic nie pomogło. Miałam robione usg, rtg, jak i po jednym zastrzyku przeciwzapalnym w stopę - nic nie pomogło. Biorę tabletki przeciwzapalne praktycznie od początku leczenia, ale tabletki działają na dwa dni i ból nawraca, więc zażywam je codziennie by móc jakkolwiek funkcjonować. Tydzień temu miałam wykonywany rezonans magnetyczny z kontrastem oraz badania krwi na kreatyninę (wynik jest dobry). Obie stopy są opuchnięte, występuje w nich sztywność drugiego palca. Proszę mi powiedzieć co mogłabym jeszcze zrobić, żeby to wyleczyć?

Wskazana konsultacja chirurga naczyniowego i usg naczyń kończyn dolnych metodą Dopplera, konsultacja ginekologiczna z usg ginek., usg jamy brzusznej oraz poszerzenie diagnostyki lab.
należy zgłosić się do chirurga naczyniowego i poszerzyc diagnostykę
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Gdańsku Fizjoterapeuta w Dąbrowie Górniczej Fizjoterapeuta w Gliwicach Fizjoterapeuta w Warszawie Fizjoterapeuta w Krakowie Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15636
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4