Jak można wyleczyć nawracający ból stóp i opuchliznę?

Od pół roku mam problem ze stopami (najpierw lewa, później też prawa). Byłam u ortopedy, który zalecił masaże, ale przez dwa miesiące fizjoterapii nic nie pomogło. Miałam robione usg, rtg, jak i po jednym zastrzyku przeciwzapalnym w stopę - nic nie pomogło. Biorę tabletki przeciwzapalne praktycznie od początku leczenia, ale tabletki działają na dwa dni i ból nawraca, więc zażywam je codziennie by móc jakkolwiek funkcjonować. Tydzień temu miałam wykonywany rezonans magnetyczny z kontrastem oraz badania krwi na kreatyninę (wynik jest dobry). Obie stopy są opuchnięte, występuje w nich sztywność drugiego palca. Proszę mi powiedzieć co mogłabym jeszcze zrobić, żeby to wyleczyć?

Wskazana konsultacja chirurga naczyniowego i usg naczyń kończyn dolnych metodą Dopplera, konsultacja ginekologiczna z usg ginek., usg jamy brzusznej oraz poszerzenie diagnostyki lab.
należy zgłosić się do chirurga naczyniowego i poszerzyc diagnostykę

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi