2023-12-15

Jak mogę pomóc sobie w moim przypadku?

Jestem niesłyszący. Mam refluks. Nie mogę pić wody ani herbaty (w normalnej temperaturze), bo ściana na tyle gardła robi się zaczerwieniona. Brałem tabletki do ssania na gardło.  Robiłem badania krwi na witaminy B12 (wynik 400), D3 (wynik 29.90), więc wygląda okej. Robiłem też wymaz gardła i też wynik był dobry. Dużo chodziłem do różnych laryngologów i endokrynologów i lekarzy rodzinnych i nikt nie wie, jak mogę wyleczyć gardło. Choruję już od 6 lat. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Endokrynolog w Dąbrowie Górniczej Zapalenie gardła w Krakowie Zapalenie gardła w Bielsku-Białej Ból gardła w Katowicach Endokrynolog w Katowicach Zapalenie gardła w Katowicach Ból gardła we Wrocławiu Ból gardła w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4