Jak długo odczuwa się zatrucie alkoholem w ciele?

W sobotę, 25.03, zatrułam się alkoholem. Wypiłam dwie szklanki na pusty żołądek w przeciągu 30 minut. Objawy zatrucia odczułam już po godzinie - wymioty, zawroty głowy, a w końcu "urwany film". Przespałam pół dnia, zjadłam rosół i spałam dalej. Walczyłam z migreną i wymiotami cały weekend, aż do wtorku, 28.03. Wtedy migrena w końcu puściła (w międzyczasie brałam lek przeciwbólowy co 8-12 godzin i cały czas spałam). Nie jadłam dużo - głównie rosół i kanapki. Od wtorku funkcjonuję już normalnie, ale wciąż czuję się osłabiona i mam mdłości. Czy to możliwe, że sobotnie zatrucie jeszcze utrzymuje się w moim organizmie? Czy powinnam udać się do szpitala na kroplówkę, bądź zażyć jakieś witaminy?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Internista w Częstochowie Lekarz rodzinny w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z