Infekcja grzybicza i bakteryjna - wymaz prawidłowy

Na początku grudnia byłam na wizycie u ginekologa z podejrzeniem infekcji. Lekarz po badaniu stwierdził, że prawdopodobnie jest to infekcja grzybicza i bakteryjna, z przewagą grzybów. Poprosiłam o wymaz. Brałam leki. W trakcie leczenia odebrałam wyniki wymazu w kierunku bakterii tlenowych i grzybów drożdżopodobnych - są prawidłowe, nie stwierdzono obecności żadnych z nich. Dlaczego więc, mimo objawów infekcyjnych i stwierdzenia lekarza, że jest to infekcja, wyniki wyszły prawidłowe? Wizyta u lekarza dopiero za dwa tygodnie.
Jeśli ma Pani objawy infekcji najpewniej jest ona spowodowana innym patogenem.
Być może infekcja była spowodowana innym patogenem, niż te w kierunku których była prowadzona diagnostyka.
Jeżeli objawy nadal się utrzymują wymaga Pani dalszej diagnostyki.
moze byc spowodowana innym patogenem lub moze byc to objaw niedoboru hormonów
potrzebuje wiecej informarmacji m.in odnośnie Pani wieku
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi