Guzek pojawiający się przy wzwodzie, co to może być?

Od jakiegoś czasu przy wzwodzie z prawej strony trzonu prącia około 2 cm poniżej żołędzia wyczuwam krostkę wielkości połowy ziarnka ryżu. Miejsce to nie jest zaczerwienione itd., nie ma żadnych dolegliwości oprócz tego, że podczas wzwodu jest wyczuwalna - jest twarda, można nią ruszać tak jakby się wyłaniala tylko podczas wzwodu, ponieważ w spoczynku nie można jej znaleźć tak jakby znika. Co to może być? Mam wizytę do urologa w kwietniu, lecz nie wiem czy to coś poważnego czy nie, mam 24 lata. Nie mam problemów przy stosunku itd. Widać podczas wzwodu gdy ona się pojawia, trochę zgrubienie w tym miejscu, ale tylko w tym gdzie ona jest. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło, czuć ją na palcach/dłoni, nie przeszkadza w żadnym stosunku, tylko tyle że jest. Trochę się do tego przyzwyczaiłem z dziewczyną, lecz chciałbym wiedzieć skąd i co to może być. Miałem wykonywane pół roku temu kompleksowe badania chorób wenerycznych (oprócz hpv), wyszły negatywne. Dodatkowo czy na zwykłym usg u urologa będzie coś widać? Czy będzie trzeba robić przy wzwodzie bądź zdjęcie?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi