Guzek pojawiający się przy wzwodzie, co to może być?

Od jakiegoś czasu przy wzwodzie z prawej strony trzonu prącia około 2 cm poniżej żołędzia wyczuwam krostkę wielkości połowy ziarnka ryżu. Miejsce to nie jest zaczerwienione itd., nie ma żadnych dolegliwości oprócz tego, że podczas wzwodu jest wyczuwalna - jest twarda, można nią ruszać tak jakby się wyłaniala tylko podczas wzwodu, ponieważ w spoczynku nie można jej znaleźć tak jakby znika. Co to może być? Mam wizytę do urologa w kwietniu, lecz nie wiem czy to coś poważnego czy nie, mam 24 lata. Nie mam problemów przy stosunku itd. Widać podczas wzwodu gdy ona się pojawia, trochę zgrubienie w tym miejscu, ale tylko w tym gdzie ona jest. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło, czuć ją na palcach/dłoni, nie przeszkadza w żadnym stosunku, tylko tyle że jest. Trochę się do tego przyzwyczaiłem z dziewczyną, lecz chciałbym wiedzieć skąd i co to może być. Miałem wykonywane pół roku temu kompleksowe badania chorób wenerycznych (oprócz hpv), wyszły negatywne. Dodatkowo czy na zwykłym usg u urologa będzie coś widać? Czy będzie trzeba robić przy wzwodzie bądź zdjęcie?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi