Do jakiego specjalisty się udać?

Od około roku miewam przewlekły płytki oddech, bóle w klatce piersiowej na wysokości serca często po obu stronach klatki piersiowej, mroczki przed oczami, problemy z snem, oraz chwilowy ból głowy podczas wysiłku oraz niskie ciśnienie około 110/60 przy tętnie w spoczynku 60-100, często zdarza mi się kontrolować parametry życiowe przez co dochodzi często lęk. To wszystko zaczęło się od pewnego dnia kiedy grałem sobie na komputerze i zaczęło robić mi się duszno, dostałem zimnych potów oraz lewa ręką mi drętwiała. Miała kilka takich napadów i ustąpiło, prawdopodobnie przez leki antyalergiczne i na astmę, natomiast reszta objawów występuje do dziś. Byłem już u Okulisty, Kardiologa, Hematologa, Pulmonologa, Nefrologa, Psychiatry (który wstępnie przypisał hydroksyzynę, która nic nie dała). Badania takie jak RTG klatki piersiowej, EKG serca, Echoserca, Spirometria, USG nerek, morfologia krwi i mocz nic nie wykazały. Lęk z każdym dniem u mnie narasta. Co to może być? Gdzie kontynuować leczenie?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi