Do jakiego specjalisty się udać?

Od około roku miewam przewlekły płytki oddech, bóle w klatce piersiowej na wysokości serca często po obu stronach klatki piersiowej, mroczki przed oczami, problemy z snem, oraz chwilowy ból głowy podczas wysiłku oraz niskie ciśnienie około 110/60 przy tętnie w spoczynku 60-100, często zdarza mi się kontrolować parametry życiowe przez co dochodzi często lęk. To wszystko zaczęło się od pewnego dnia kiedy grałem sobie na komputerze i zaczęło robić mi się duszno, dostałem zimnych potów oraz lewa ręką mi drętwiała. Miała kilka takich napadów i ustąpiło, prawdopodobnie przez leki antyalergiczne i na astmę, natomiast reszta objawów występuje do dziś. Byłem już u Okulisty, Kardiologa, Hematologa, Pulmonologa, Nefrologa, Psychiatry (który wstępnie przypisał hydroksyzynę, która nic nie dała). Badania takie jak RTG klatki piersiowej, EKG serca, Echoserca, Spirometria, USG nerek, morfologia krwi i mocz nic nie wykazały. Lęk z każdym dniem u mnie narasta. Co to może być? Gdzie kontynuować leczenie?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi