2023-10-28

Czy w moim przypadku powinnam przedłużyć L4?

Tydzień temu wykryto i mnie nawroty częstoskurcz węzłowy — oczywiście miałam zabieg ablacji. Dostałam 2 tyg zwolnienia lekarskiego, ale za tydzień powinnam wrócić do pracy. Pracuje w miejscu, gdzie muszę dźwigać dość ciężkie rzeczy i jest to praca stojąca. Nie wiem, czy powinnam udać się do lekarza o przedłużenie zwolnienia. Proszę o podpowiedź. 

Należy zgłosić się w tej sprawie do kardiologa prowadzącego.
Jeśli zabieg był skuteczny to spowodował "wyleczenie" można bez obaw iść do pracy chyba że ma Pani jakieś inne dolegliwości związane z zabiegiem np. duży krwiak w pachwinie gdyż to realnie może powodować nasilenie dolegliwości w czasie pracy. Pozdrawiam.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Gliwicach Psychiatra w Warszawie Psychiatra w Krakowie Psychiatra w Bielsku-Białej Psychiatra w Łodzi Psychiatra we Wrocławiu Psychiatra w Poznaniu Psychiatra w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4