Czy to niedoleczona borelioza? Co zrobić?

Od 2 lat choruję na boreliozę, początkowo dostałam antybiotyki, ale kiedy się trochę polepszyło zakończono moje leczenie. W tej chwili z powodu złego samopoczucia, drętwienia twarzy, bólu stawów i głowy zrobiłam sobie badanie krwi. Okazało się, że wyniki są pozytywne - powyżej 100. Proszę o pomoc
Powinna Pani skontaktować się ze specjalistą chorób zakaźnych. Borelioza przewlekła jest znacznie trudniejsza w leczeniu niż wczesna postać choroby, a terapia jest długotrwała.
Proszę się skontaktować z l. chorób zakaźnych, w Polsce są dostępne naturalne środki stosowane w leczeniu boreliozy, opisywane w pracach naukowych jako b. skuteczne.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi