Czy to niedoleczona borelioza? Co zrobić?

Od 2 lat choruję na boreliozę, początkowo dostałam antybiotyki, ale kiedy się trochę polepszyło zakończono moje leczenie. W tej chwili z powodu złego samopoczucia, drętwienia twarzy, bólu stawów i głowy zrobiłam sobie badanie krwi. Okazało się, że wyniki są pozytywne - powyżej 100. Proszę o pomoc
Powinna Pani skontaktować się ze specjalistą chorób zakaźnych. Borelioza przewlekła jest znacznie trudniejsza w leczeniu niż wczesna postać choroby, a terapia jest długotrwała.
Proszę się skontaktować z l. chorób zakaźnych, w Polsce są dostępne naturalne środki stosowane w leczeniu boreliozy, opisywane w pracach naukowych jako b. skuteczne.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi