Czy to alergia?

W dniu wczorajszym w moim mieszkaniu odbywała się dezynsekcja chodziło o wybicie pluskiew. Na ten czas razem z piątką dzieci i mężem pojechaliśmy na działkę, byliśmy tam dłużej nawet niż wymagany czas, w którym nie wolno przebywać w mieszkaniu. Zaraz po powrocie do mieszkania ja mój mąż i dwóch synów zaczęliśmy mieć uczucie, że pali nas twarz i kłuje jednak skóra pozostała w normalnej temperaturze, nie była gorąca. Uczucie bardzo gorących oczu. Najmłodszy syn przemył twarz zasnął i w zasadzie więcej problemów nie zgłaszał, drugiego syna piekła tylko jedna połowa twarzy, mąż miał odczucia identyczne ze mną, ale w dniu dzisiejszym już ich nie ma. A ja nadal mam, z tym że falami są chwile kiedy to znika ale potem nawraca co to może być? Czy to może być uczulenie na środek, którego użyto lub jakieś jedzenie, które jedliśmy uczuliło tylko część osób. Najstarszy syn, który jest alergikiem tych odczuć nie miał, dwie córki również nie. Ja nie mam stwierdzonych żadnych alergii, dziś to uczucie nasila się przy poceniu.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi