Czy przez maseczkę można doprowadzić do niedotlenienia mózgu?

Wcześniej nie miałem z tym problemu, ale gdzieś od ponad miesiąca się zaczęły. Od ucisku gumek na uszach odczuwam niekomfortowe napięcie głowy (mózgu), skóry przy kości jarzmowej i skroniowej. Czuję również ucisk przy kości czołowej, a dokładnie w okolicach nad nosem między brwiami. Pojawiło się też, co mnie martwi dzwonienie w uszach oraz zaburzenia widzenia, a także skołowanie i zwiększone zmęczenie. Teraz nie wiem czy to przez napięcie mięśni twarzo-czaszki czy niedotlenienie mózgu. Przyznam, że zdarza mi się nosić maskę nawet do 10 godzin bez zdejmowania jej.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi