Czy moje wyniki mogą mieć wpływ na pogorszenie samopoczucia?

Mam 18 lat i chciałabym skonsultować swoje wyniki badań i swoje samopoczucie. Od pół roku leczę się na kamicę nerkową, miałam krwiomocz i usunięcie kamieni operacyjnie (RIRS), potem założony cewnik DJ. Aktualnie czuję się słabo, nie mam siły, szybko się męczę i przy wstawaniu bardzo boli mnie głowa. Wyniki badań nie są bardzo przekroczone, ale hemoglobina to 11,9, hematokryt 36,4 i makrocyty 3,0. Leukocyty w moczu 500/ul i erytrocyty 250/ul oraz białko w moczu 1.04. Czy moje wyniki badań mogą mieć wpływ na moje złe samopoczucie?

są to wyniki w dolnej granicy normy, należy zgłosić się do lekarza rodzinnego aby poszerzyc diagnostyke
Należy poszerzyć diagnostykę w kierunku anemi
Zalecana konsultacja lekarska celem zebrania szczegółowego wywiadu i dokładnej interpretacji wyników badań

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi