2023-11-20

W jakim mieście warto szukać urologów, którzy podjęliby się takiej operacji?

Chciałam opisać przypadek zdrowotny, jaki nas spotkał. Osoba z rodziny miała operacje torbieli. Przy operacji doszło do przecięcia przewodów moczowych. W tym momencie jest podłączona przetoka do nerki. Osoba nie może się swobodnie poruszać z workiem, który ma do siebie podłączony. 

Niezbędna stacjonarna wizyta u urologa, który po przeprowadzonym badaniu podejmie decyzję co do dalszego trybu postępowania.
Witam, wspólczuję Państwu! Niestety, zdarzają sie sytuacji jw, ponieważ każdy zabieg jest obarczony ryzykiem. Z doświadczenia oraz z publikacji wiem, że po jakimś czasie (w odstępie ok roku) jest możliwy zabieg rekonstrukcyjny, który przywróci prawidłowe działanie moczowodu. Życzę Państwa Osobie bliskiej szybkiego powrotu do zdrowia! Pozdrawiam serdecznie dr n med Ewgenij Mozgunow

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4