Czy mogą to być wrzody na żołądku?

Jestem obecnie w 33 tygodniu ciąży, kilka dni wcześniej czułam dziwny ból, jakby silne uczucie gorąca w brzuchu. Często mam zgagę, ale wówczas czułam jakby odbijanie krwią lub czymś kwaśnym, następnie popołudniu zaczęły się skurcze i miałam wrażenie, że rozpoczął się już poród. Po przyjęciu leku skurcze lekko ustały, ale doszły wymioty i biegunka - niestety wymioty były ze znaczną ilością skrzepów. Kilka lat wcześniej leczyłam się na helicobacter pyroli, czy może to być objaw wrzodów?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Wymioty w Krakowie Wymioty w Gliwicach Biegunka w Warszawie Biegunka w Katowicach Biegunka w Bielsku-Białej Ciąża w Katowicach Ciąża w Bielsku-Białej Wymioty w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4034
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10730
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+107
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi