Czy brak czucia w nodze podczas snu może oznaczać ucisk na nerw?

Mam stwierdzone poziome ułożenie kości krzyżowej. Chodzę na rehabilitację. Mimo to, pojawiło się zdarzenie, które bardzo mnie niepokoi. Otóż przebudziłam się (spałam na plecach, nogi skrzyżowane w kostkach) i chciałam zmienić pozycję, ale nie potrafiłam ruszyć nogą. Dopiero po odwróceniu się na bok, czucie w nodze wróciło. Czy to jest sygnał, że pojawił się ucisk na nerw? Czy może to być coś innego? 

Wskazana kontrolna wizyta u neurologa i ortopedy.
Proszę poinformować o tym zdarzeniu rehabilitanta pod kątem wykonywania dalszych ćwiczeń lub masaży.
Prawdopodobnie wydarzyło się to z powodu ucisku na nerw - zapraszam na konsultacje, w razie potrzeby wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Prawdopodobnie wystąpił ucisk na nerw. Wskazana konsultacja neurologiczna w celu modyfikacji fizykoterapii.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta w Częstochowie Fizjoterapeuta w Gliwicach Fizjoterapeuta w Warszawie Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej Fizjoterapeuta w Opolu Fizjoterapeuta w Gdańsku Fizjoterapeuta w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10000
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi