Czy antykoncepcja hormonalna wciąż działa?

Byłam ostatnio na wyjeździe i miałam problemy żołądkowe. 2 godziny po wzięciu tabletki wymiotowałam. Była to 4 tabletka w pierwszym tygodniu cyklu. Zaznaczę, że ostatni stosunek odbylam 5 dni wcześniej. Był to pierwszy rząd tabletek, chwilę po okresie. Tak się źle czułam, że przespałam cały kolejny dzień i jeszcze kilka razy zwymiotowalam. Nie przyjęłam dodatkowej tabletki tak jak to jest napisane w ulotce. Co teraz mam robić? Czy do końca opakowania tabletki zaczną chronić tak jak należy czy musze podjąć jakieś kroki żeby to zmienić? Teraz w połowie cyklu odczuwam ból podbrzusza, klocie w jajnikach i ból piersi.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi