Czy antykoncepcja hormonalna wciąż działa?

Byłam ostatnio na wyjeździe i miałam problemy żołądkowe. 2 godziny po wzięciu tabletki wymiotowałam. Była to 4 tabletka w pierwszym tygodniu cyklu. Zaznaczę, że ostatni stosunek odbylam 5 dni wcześniej. Był to pierwszy rząd tabletek, chwilę po okresie. Tak się źle czułam, że przespałam cały kolejny dzień i jeszcze kilka razy zwymiotowalam. Nie przyjęłam dodatkowej tabletki tak jak to jest napisane w ulotce. Co teraz mam robić? Czy do końca opakowania tabletki zaczną chronić tak jak należy czy musze podjąć jakieś kroki żeby to zmienić? Teraz w połowie cyklu odczuwam ból podbrzusza, klocie w jajnikach i ból piersi.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi