Czarny obraz przed oczami i cisza w uszach - co to oznacza?

Witam Od pewnego czasu robi i mi czarno przed oczami i w tej samej chwili robi mi sie bardzo cicho w uszach. Probowalam o tym poczytac w google ale tam nic nie ma o ciszy w uszach dlatego mam do Panstwa pytanie: co to moze byc? I jak to leczyc? Serdecznie pozdrawiam

Proszę zgłosić się do lekarza (np. rodzinnego), który będzie miał możliwość zbadania Pani (m.in. skontroluje ciśnienie tętnicze, wykona ekg), a następnie ustali dalsze postępowanie.
Zapraszam na konsultacje, zbierzemy dokładny wywiad i zlecimy dalszą diagnostykę - lekarz specjalista medycyny rodzinnej Jakub Woźniak
Rekomendowana diagnostyka u lekarza rodzinnego. Jeśli lekarz wykluczy możliwe przyczyny a problem będzie się utrzymywał warto skonsultować się z psychologiem pod kątem oceny stresu.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny w Krakowie Lekarz rodzinny w Częstochowie Lekarz rodzinny we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z