Co powoduje bóle brzucha pod żebrami?

Od pewnego czasu mam bóle brzucha pod żebrami, brzuch wtedy jest bardzo twardy, wtedy również z odczuwam mdłości i chce mi się wymiotować. Odczuwam zgagę i napady gorąca, czuję się jakby uszy mi się paliły, czasem mam wrażenie, że zaraz zemdleję. Tabletki ani krople nie pomagają mi przy bólu. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia.

Wskazana diagnostyka przewodu pokarmowego (m.in.usg jamy brzusznej, gastroskopia); proszę zgłosić się do lekarza, który po zebraniu szczegółowego wywiadu i zbadaniu, zleci niezbędne badania laboratoryjne i obrazowe.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi