Co oznacza brązowe plamienie z drobinkami krwi 6 dni po miesiączce?

Witam, mam pytanie. 6 dni temu skończył mi się okres który trwał jak nigdy 10 dni a dziś po 6 dniach od skończenia okresu mam bardzo dużo brązowego plamienia z drobinkami czerwonej krwi, plamienia jest dość dużo. Co to może być?

Wskazana wizyta kontrolna u ginekologa.
Jest wiele prawdopodobnych przyczyn opisywanych przez Panią dolegliwości. Proszę umówić się na konsultację ginekologiczną podczas której lekarz, po badaniu stwierdzi jaka jest najbardziej prawdopodobna przyczyna i zaproponuje ewentualne leczenie lub poszerzenie diagnostyki.
Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa celem wykonania badania ginekologicznego, poszerzenia diagnostyki oraz włączenia odpowiedniego leczenia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi