Bakteryjne zapalenie prostaty - powikłania czy skutki uboczne doksycykliny?

Zdiagnozowano u mnie bakteryjne zapalenie prostaty, nie wiadomo jaka to bakteria, wiadomo tylko że beztlenowa. Z tego co mówił urolog, posiew moczu negatywny, posiew nasienia w kierunku tlenowych negatywny, dostałem leki na miesiąc, infekcja wróciła, dostałem inne leki na kolejny miesiąc, dokładnie doksycyklinę i macmiror. Tydzień przed końcem kuracji zacząłem czuć ból w barkach i pod żebrami, miałem uczucie przytkania, po skończonej kuracji ból pod żebrami zniknął, ale jest dalej w barkach. Do tego kłucie w całym ciele: środek klatki tam gdzie serce, krtań, podniebienie, czubek głowy, ramiona i nogi, plecy między łopatkami, palce stop i rąk, czasem bolą mnie uszy i dziąsła, ból pojawia się w różnych miejscach i znika, jakby ktoś wbijał mi gorącą igłę. Jestem w szoku, bo doksycykliny nie biorę już od ponad miesiąca, a objawy są. Boję się, że bakteria się rozprzestrzeniła na resztę ciała, albo mam czegoś niedobór albo doksycyklina uszkodziła mi układ nerwowy. Był robiony posiew krwi w kierunku zakażeń i nic nie wykazał. Mam kłucie w całej klatce po środku i po bokach, robione zdjęcie RTG nic nie wykazało. Co to może być? Te uczucie robi się nie do zniesienia. Dodam ze jestem bardziej ospały i jakiś otępiony. Powoli zaczynam myśleć ze mam powikłania po bezobjawowym covid.
Proszę się zwrócić do swojego lekarza rodzinnego o podjęcie dalszej diagnostyki.
Opisane przez Pana objawy są bardzo różnorodne i mogą świadczyć o różnych nieprawidłowościach. Celem postawienia diagnozy - choćby wstępnej, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym / internistą, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad i zleci badania dodatkowe.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi