Bakteryjne zapalenie prostaty - powikłania czy skutki uboczne doksycykliny?

Zdiagnozowano u mnie bakteryjne zapalenie prostaty, nie wiadomo jaka to bakteria, wiadomo tylko że beztlenowa. Z tego co mówił urolog, posiew moczu negatywny, posiew nasienia w kierunku tlenowych negatywny, dostałem leki na miesiąc, infekcja wróciła, dostałem inne leki na kolejny miesiąc, dokładnie doksycyklinę i macmiror. Tydzień przed końcem kuracji zacząłem czuć ból w barkach i pod żebrami, miałem uczucie przytkania, po skończonej kuracji ból pod żebrami zniknął, ale jest dalej w barkach. Do tego kłucie w całym ciele: środek klatki tam gdzie serce, krtań, podniebienie, czubek głowy, ramiona i nogi, plecy między łopatkami, palce stop i rąk, czasem bolą mnie uszy i dziąsła, ból pojawia się w różnych miejscach i znika, jakby ktoś wbijał mi gorącą igłę. Jestem w szoku, bo doksycykliny nie biorę już od ponad miesiąca, a objawy są. Boję się, że bakteria się rozprzestrzeniła na resztę ciała, albo mam czegoś niedobór albo doksycyklina uszkodziła mi układ nerwowy. Był robiony posiew krwi w kierunku zakażeń i nic nie wykazał. Mam kłucie w całej klatce po środku i po bokach, robione zdjęcie RTG nic nie wykazało. Co to może być? Te uczucie robi się nie do zniesienia. Dodam ze jestem bardziej ospały i jakiś otępiony. Powoli zaczynam myśleć ze mam powikłania po bezobjawowym covid.
Proszę się zwrócić do swojego lekarza rodzinnego o podjęcie dalszej diagnostyki.
Opisane przez Pana objawy są bardzo różnorodne i mogą świadczyć o różnych nieprawidłowościach. Celem postawienia diagnozy - choćby wstępnej, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym / internistą, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad i zleci badania dodatkowe.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi