2023-07-28

Złe samopoczucie, które nie mija.

Od kilku dni czuję się, jakbym był ciągle zestresowany. Objawia się to uczuciem "tremy", odczuwalnym biciem serca, odbijaniem się samym powietrzem, do tego dochodzi złe samopoczucie — lekkie zawroty głowy oraz nudności. Dzień przed tym jak to się zaczęło, doświadczyłem "zawodu miłosnego" i podejrzewam, że to może być z tym powiązane — przy wspominaniu tego momentu nachodzą mnie mdłości. Próbowałem się czymś zająć, zrelaksować, ale to nie pomaga — jednego dnia jest lepiej, drugiego gorzej. Od bliskich usłyszałem różne diagnozy — od załamania nerwowego po anemię. Planuję zapisać się na badania krwi i ewentualne EKG, jednak w pierwszej kolejności chciałbym uzyskać opinie ekspertów.

Proszę wykonać badania i zgłosić się na stacjonarną wizytę lekarską.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zawroty głowy w Dąbrowie Górniczej Zawroty głowy w Warszawie Psycholog w Krakowie Zawroty głowy w Częstochowie Psycholog w Bielsku-Białej Psychoterapeuta w Krakowie Psychoterapeuta w Bielsku-Białej Zawroty głowy w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie