Zgrubienie na sutku u 15-latka, co to może być?

Około półtora roku temu u mojego 15-letniego syna zauważyłem na sutku zgrubienie, które jakby kłuje go czasami w tym miejscu, co to może być? Czy to coś groźnego? Czy konieczna będzie wizyta u lekarza? 

Tak, trzeba tę zmianę pokazać lekarzowi, w razie wątpliwości trzeba będzie wykonać badanie USG
Badanie fizykalne piersi i wykonanie usg będzie konieczne
Wskazana osobista wizyta w celu przeprowadzenia bezpośredniego badania pacjenta.
Tak, należy zgłosić się do lekarz i wykonać USG. Nie ma co się martwić na zapas, nowotwory piersi u dzieci to kazuistyka, być może jest to ginekomastia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3581
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi