Zaparcia i gorączka po nadwyrężeniu prostownika pleców na treningu

Mam problem natury jelitowo-żołądkowej. Od 2 dni prawie się nie wypróżniam, brzuch jak balon - mimo wszystko się pocę i odwadniam, więc uzupełniam płyny dość często. Najgorsza była pierwsza noc, dopiero po 100mg ketonalu udało mi się znaleźć pozycję bez bólu i zasnąć. Ogólnoustrojowa gorączka, chociaż sama głowa wydaje się być ok. Powiększone węzły chłonne pod szczęką. Podczas treningu 3 dni temu silnie nadwyrężyłem prostownik pleców, zauważyłem, że ciepłe okłady w odcinku lędźwiowo-piersiowym dają mi również ulgę w okolicach brzucha. Spałem dziś już w miarę ok, ale objawy odchodzą bardzo powoli. Jaka może być przyczyna? Czy powinienem udać się do lekarza czy wystarczy przeczekać?
Należy skontaktować się z lekarzem, który po zebraniu szczegółowego wywiadu zaleci odpowiednie leczenie.
Trzeba przeprowadzić wywiad lekarski, ewentualnie rozszerzyć diagnostykę i włączyć leczenie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi