Zapalenie czy objawy ciąży?

Byłam dzisiaj u lekarza i lekarka mi powiedziała, że mam zapalenie. I mam pytanie, bo ja zrobiłam testy i na jednym była jedna kreska, a na drugim dwie tylko że jedna widoczna. Mam takie objawy jak: większy apetyt, piersi mi się zmieniły, ból jak przy okresie, zmęczenie i lekkie nudności. Czy to prawda? Jak myślicie co to jeszcze może być? A miesiączka była od 18.11 do 21.11.
Stan zapalny jakiego narządu ?
Jeśli podejrzewa Pani, iż jest w ciąży - proszę udać się do ginekologa, który Panią zbada, wykona badanie USG i sprawa się wyjaśni.
Dzień dobry,
Dokładniejszym testem jest badanie stężenia beta-hcg w krwi. W razie wątpliwości czy problemu z interpretacją wyniku najlepiej skontaktować się z ginekologiem.
należy wykonać badanie Bhcg.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi