Zapalenie czy objawy ciąży?

Byłam dzisiaj u lekarza i lekarka mi powiedziała, że mam zapalenie. I mam pytanie, bo ja zrobiłam testy i na jednym była jedna kreska, a na drugim dwie tylko że jedna widoczna. Mam takie objawy jak: większy apetyt, piersi mi się zmieniły, ból jak przy okresie, zmęczenie i lekkie nudności. Czy to prawda? Jak myślicie co to jeszcze może być? A miesiączka była od 18.11 do 21.11.
Stan zapalny jakiego narządu ?
Jeśli podejrzewa Pani, iż jest w ciąży - proszę udać się do ginekologa, który Panią zbada, wykona badanie USG i sprawa się wyjaśni.
Dzień dobry,
Dokładniejszym testem jest badanie stężenia beta-hcg w krwi. W razie wątpliwości czy problemu z interpretacją wyniku najlepiej skontaktować się z ginekologiem.
należy wykonać badanie Bhcg.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi