2023-09-14

Z czego mogą wynikać te objawy?

Mam 18 lat. Od około 3 lat towarzyszą mi ogromne problemy ze zmęczeniem, słabością, brakiem koncentracji. W ciągu ostatnich miesięcy problemy jeszcze bardziej się nasiliły. Nie potrafię normalnie funkcjonować. Jestem półprzytomna, często nie rozumiem, co ktoś do mnie mówi, nie potrafię się skupić na niczym, przeczytanie kawałka tekstu wymaga ode mnie wiele czasu. Problem jest szczególnie uciążliwy ze względu na uczęszczanie do klasy maturalnej - na lekcjach jestem nieobecna, nie potrafię odpowiedzieć na żadne pytanie ani napisać sprawdzianu, a jeszcze parę lat temu osiągałam naprawdę wysokie wyniki w nauce. Mam zawroty głowy. Mam niewielką niedoczynność tarczycy, chodzę do endokrynologa. Wykonywałam wiele badań z krwi - między innymi większość witamin, ferrytyna, kortyzol - wszystko w normie. Odżywiam się zdrowo. Gdzie mogę się udać, gdzie szukać pomocy? 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Niedoczynność tarczycy w Poznaniu Zawroty głowy w Warszawie Endokrynolog w Dąbrowie Górniczej Niedoczynność tarczycy w Krakowie Niedoczynność tarczycy w Bielsku-Białej Zawroty głowy w Bielsku-Białej Niedoczynność tarczycy w Dąbrowie Górniczej Zawroty głowy w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4