Wystawianie języka przez roczne dziecko chorujące na tarczycę.

Mam 10 miesięczną córkę i mały problem. Córeczka nadal wystawia język. Robi to codziennie, podczas każdej aktywności (nie licząc snu). Dodam, że ma wrodzoną niedoczynność tarczycy i stale kontroluję jej stan zdrowia. Natomiast 1 grudnia jej Dr endokrynolog/pediatra po wynikach badań powiedziała, że aktualnie przeszło u niej na nadczynność. Była na USG przezciemiączkowym. Wiadome jest, że mózg zarządza reakcjami człowieka, więc co może przyczyniać się do tego, że córka, która niedługo skończy 1 rok życia, i język jeszcze wysuwa?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Niedoczynność tarczycy w Warszawie Niedoczynność tarczycy w Dąbrowie Górniczej Niedoczynność tarczycy w Katowicach Niedoczynność tarczycy w Bielsku-Białej Niedoczynność tarczycy w Krakowie Niedoczynność tarczycy w Gliwicach Niedoczynność tarczycy we Wrocławiu Niedoczynność tarczycy w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi