Wpływ tabletek hormonalnych na leczenie raka podstawnokomórkowego.

Od roku zmagam się z rakiem podstawnokomórkowym skóry rozsianym. Jestem po 16 zabiegach i jeszcze sporo przede mną. Typ raka szerzący się powierzchownie oraz guzkowo wrzodziejący z naciekaniem. Ostatnio byłam u ginekologa i doktor powiedział, że jego zdaniem powinnam natychmiast odstawić hormony, które biorę z powodu przedwczesnej menopauzy którą dostałam w wieku 40 lat. Czy faktycznie powinnam je odstawić?

Proszę się skonsultować z onkologiem prowadzącym leczenie.
Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym chorobę nowotworową skóry.
Odpowiedź na to pytanie wymaga szerszej wiedzy o Pani stanie zdrowia. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym Pani leczenie onkologiczne celem uzyskania wiążącej opinii.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Endokrynolog w Katowicach Endokrynolog w Dąbrowie Górniczej Endokrynolog w Bielsku-Białej Endokrynolog w Krakowie Onkolog w Katowicach Onkolog w Dąbrowie Górniczej Onkolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4054
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10796
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi