Trudność z zapamiętywaniem nowych informacji i skupieniem się.

Mam amnezję, trudno zapamiętuję nowe informacje, do tego stopnia, że nie pamiętam co robiłam dzień wcześniej. Zaczęło się to 2 lata temu, ale dopiero po wznowieniu leków antypsychotycznych pół roku temu zaczęło utrudniać funkcjonowanie. Mam także ból i sztywność mięśni, lekarz u którego byłam nie uważa tego za problem, mimo że utrudnia mi to poruszanie się. W niektórych częściach ciała mięśnie zanikają. Pojawiają się u mnie także niekontrolowane ruchy ciała, w tym skręcanie szyi, ruchy rąk lub twarzy. Mam także problemy ze słuchaniem i rozumieniem, podczas oglądania filmu, muszę starać się, aby coś słyszeć, ale nie trwa to długo. Moja twarz także wydaje się być bez czucia, parę razy robiła się gorąca i czułam w niej mrowienie. Byłam z tymi objawami u lekarza, ale nie uznała tego za powód do wizyty u neurologa. Mam także dysocjacie, psychozy. Czy iść na ponowną wizytę (internetową)? Jeżeli tak to jakie informacje przekazać lekarzowi? 

Zgłasza Pani wiele dolegliwości, które powinny być kompleksowo przebadane i zdiagnozowane. Zalecana wizyta stacjonarna u psychiatry, który może dodatkowo pokierować Panią na dodatkową diagnostykę w zakresie zgłaszanych problemów u innych specjalistów.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra we Wrocławiu Psycholog we Wrocławiu Psychiatra w Katowicach Psycholog w Gliwicach Psycholog w Katowicach Psychiatra w Warszawie Psycholog w Warszawie Psychiatra w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z