Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pulmonolog w Warszawie Pulmonolog w Poznaniu Pulmonolog w Dąbrowie Górniczej Pulmonolog w Katowicach Pulmonolog w Bielsku-Białej Pulmonolog w Krakowie Pulmonolog w Szczecinie Pulmonolog we Wrocławiu

Komentarz redakcji:

 

Idiopatyczne włóknienie płuc u pacjentów zarażonych wirusem COVID-19, pojawia się najczęściej u osób leczonych na oddziałach intensywnej terapii. Szczepionka chroni natomiast przed poważnymi powikłaniami zdrowotnymi płuc oraz zapewnia łagodniejszy przebieg choroby w wypadku zakażenia. Jeżeli przeszedłeś zakażenie i martwisz się stanem swojego zdrowia oraz płuc, skonsultuj się z pulmonologiem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi