Stan podgorączkowy i brak apetytu u czterolatki

Pytanie dotyczy mojej 4 letniej córki. Druga doba stan podgorączkowy, bez innych objawów. Dwa razy temperatura wzrosła do 39.2. Pokazuje gardło, ale nie ma zaczerwienienia. Czy mam już się martwić? Bo jest ogólnie problem z dostępem do przychodni. Nie wiem czy mam czekać do 3 doby czy reagować już. Córka pije dużo, więc z tym nie ma problemu. Ale nie ma apetytu.
Proszę zwrócić się do pediatry i to najlepiej osobiście , nie w formie teleporady.
zalecam wizyte u pediatry
prosze udac sie do pediatry
Należy zgłosić się do pediatry
Należy skonsultować się z pediatrą.
Zalecana konsultacja pediatryczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi