Spadek ciśnienia krwi po zażyciu Cipronexu

Po zażyciu wieczorem "Cipromexu" ciśnienie spada do 71/55. Sytuacja powtórzyła się dzisiaj po raz drugi. Co robić? Czy odstawić lek?
Proszę nie przyjmować kolejnych dawek leku. Proszę pilnie skontaktować się z lekarzem który zalecił stosowanie ww. leku.
spadek ciśnienia poniżej 80 jest bardzo niepokojący. Należy ostawić lek i skontaktować się z lekarzem. Ciśnienie można podnieść poprzez odstawienie leków nadciśnieniowych, większe spożycie płynów oraz spożywanie słonych przekąsek.
Zalecana konsultacja lekarska.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1104
Pytań zadanych
przez pacjentów
4013
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

58
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi