Promieniujący ból ucha i słyszalne piski utrudniające zasypianie

Od dwóch dni ciepię na ból ucha (prawego), który promieniuje na żuchwę, ale tylko jej górną część, gdy szerzej rozwieram buzię. Po przeprowadzeniu rozmiękczania woskowiny, a następnie płukaniu ucha odczuwam, że mam wodę w uchu. Próbowałem na noc zakropić kamforą, ale nie zdaje egzaminu. Ponadto odczuwam straszne piski/dzwonienie w uchu przez co w nocy strasznie trudno jest zasnąć. Jeżeli chodzi o słuch to wydaje mi się, że słyszę dobrze, ale strasznie przytępione dźwięki. Co powinienem zrobić?
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do laryngologa, który po przeprowadzonym badaniu fizykalnym ustali przyczynę dolegliwości i przepisze niezbędne leki.
Proszę zgłosić dolegliwości lekarzowi rodzinnemu, wskazana jest konsultacja laryngologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi