Problemy z oddychaniem podczas snu u dziecka.

Od dzisiaj odkąd położyłam moja 6-letnią córkę ma problemy z prawidłowym oddychaniem podczas snu. Furczy i oddycha buzią. Zdarza się, że łapie oddech. Żadna pozycja nie ułatwia oddychania. Córka chodzi na codzień do przedszkola. W poprzednich zachorowaniach często miała zapalenie krtani, kończyło się szpitalem. Jest też po usunięciu 3 migdałka oraz podcięciu 2. Po obserwacji przypuszczam, że mogą to też być zatoki. Robimy nebulizacje z soli fizjologicznej, ale nie ma poprawy, prawie żadnej wydzieliny z noska. Już nie mam pomysłów jak jej pomóc.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Katowicach Pulmonolog w Warszawie Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Bielsku-Białej Laryngolog we Wrocławiu Pediatra we Wrocławiu Laryngolog w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi