Problemy z głębokim oddechem - skutek uboczny wyższej dawki SSRI?

Czy problemy z głębokim oddechem mogą być skutkiem ubocznym zwiększenia dawki SSRI? Przyjmuje od paru miesięcy lek asentra, zwiększony 2 tygodnie temu z 100 na 150 i miewam problemy z oddechem. Czy to może być skutkiem ubocznym? Czy może przyczyn szukać gdzie indziej?
Zgodnie z informacjami zawartymi w charakterystyce leku Asentra działaniami niepożądanymi mogą być m.in. zaburzenia oddychania lub duszność, ale są one objawami rzadkimi.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi