Powiększone węzły chłonne u dziecka - do jakiego specjalisty się udać?

Moja córka (2 lata) prawie od zawsze ma powiększone i wyczuwalne węzły chlonne w pachwinach. Pediatra twierdzi, że nie jest to nic groźnego jednak mnie to ciagle męczy. Wyniki krwi są dobre (morfologia crp i ob w normach). Co to może być? Czy powinnam udać się do jakiegoś specjalisty?

Wskazana konsultacja z pediatrą- pod kątem chorób przebytych, ich przebiegu, powikłań oraz aktualnego stanu dziecka w spojrzeniu holistycznym .Jeśli to możliwe, to porównanie tych badań z wynikami poprzednimi.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra w Katowicach Laryngolog we Wrocławiu Laryngolog w Gliwicach Pediatra w Krakowie Pediatra we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi