Powiększone węzły chłonne u dziecka - do jakiego specjalisty się udać?

Moja córka (2 lata) prawie od zawsze ma powiększone i wyczuwalne węzły chlonne w pachwinach. Pediatra twierdzi, że nie jest to nic groźnego jednak mnie to ciagle męczy. Wyniki krwi są dobre (morfologia crp i ob w normach). Co to może być? Czy powinnam udać się do jakiegoś specjalisty?

Wskazana konsultacja z pediatrą- pod kątem chorób przebytych, ich przebiegu, powikłań oraz aktualnego stanu dziecka w spojrzeniu holistycznym .Jeśli to możliwe, to porównanie tych badań z wynikami poprzednimi.
najpewniej dziecko musi byc zbadane przez pediatrę

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi