2022-08-31

Pocenie, niewyspanie i nadmierne owłosienie - jakie badania należy wykonać?

Jestem kobietą, mam 21 lat. Ostatnio ciągle budzę się niewyspana, czy śpię 8 godzin czy 12, dodatkowo bardzo się pocę oraz mam problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele. Od czego zacząć diagnostykę, do jakiego lekarza się udać, jakie badania wykonać?

Proszę zgłosić się do endokrynologa lub specjalisty endokrynologii ginekologicznej w pierwszej kolejności do szczegółowego badania i poszerzenia diagnostyki o badania laboratoryjne. Jest to szczególnie istotne jeśli dolegliwości rozpoczęły się niedawno lub uległy nasileniu.
Wskazana konsultacja endokrynologa (bądź ginekologa-endokrynologa), który ukierunkuje diagnostykę, a następnie leczenie.
Zapraszam na konsultacje online - przeprowadzimy dokładny wywiad i wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Gdańsku Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny we Wrocławiu Lekarz rodzinny w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6188
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16212
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+142
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4