Opuchlizna i problem ze zginaniem kolana - czy to może być coś poważniejszego niż stłuczenie?

Wczoraj z całej siły uderzyłam kolanem w skrzynie podczas przeskakiwania. Obecnie kolano jest spuchnięte, ciężko mi je zgiąć, natomiast przy zgięciu też czuję takie przeskakiwanie pod dłonią gdy je trzymam. Czy to coś poważniejszego czy jednak jest to tylko stłuczenie?

Wskazane wykonanie RTG stawu kolanowego oraz konsultacja u chirurga lub ortopedy.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból kolana w Warszawie Ból kolana w Poznaniu Ból kolana w Bielsku-Białej Ból kolana w Dąbrowie Górniczej Ból kolana w Krakowie Ból kolana w Gdańsku Ból kolana w Katowicach Ból kolana w Rzeszowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z