Obniżona temperatura ciała u dziecka

Witam córka ma obniżoną temperaturę ciała 36.1 ma niecałe 3 latka poci się strasznie Już 2 razy ją przebierałam boję się zasnąć pilnuję bo nie wiem co się dzieje od kilku dni pokasłuje więc robię jej inhalacje z soli fizjologicznej i daje jej syrop islandzki czy to powód by jechać z nią na pogotowie nigdy nie miała tak niskiej temperatury byłam z nią u lekarza i twierdził ze osłuchowo nic się nie dzieje ale trzeba robić badania więc czekam do rana aby zrobić crp i inne badania.
Na pogotowie należy udać się w stanie zagrożenia życia. Opisana temperatura 36,1 o niczym nie świadczy. Prawdopodobnie córka walczy z infekcją.
Nie jest to powód do pilnej wizyty na pogotowiu. Proszę pozostawać w kontakcie z lekarzem pediatrą.
Nie jest to powód do pilnej wizyty na pogotowiu. Proszę pozostawać w kontakcie z lekarzem pediatrą.
Opisany stan nie wymaga pilnej interwencji, zwykła planowa wizyta u Państwa pediatry w pełni wystarczy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi