Nieustępujący ból ucha od kilku lat - gdzie szukać dalszej pomocy?

Po kąpieli czyściłem sobie patyczkiem ucho i niechcąco ręką uderzyłem się w niego, poczułem straszny ból po całym ciele, a na waciku pojawiła się krew. Było to pod koniec 2018r. Byłem u lekarza rodzinnego, otolaryngologa, neurologa. Robiłem tomografię komputerową, rezonans magnetyczny stawu skroniowo-żuchwowego i wszystko wyszło prawidłowo i w normie. Robiłem 12.11.2020 r. MRI kręgosłupa szyjnego C, też otwory kanały międzykręgowe zachowane. Natomiast RTG żuchwy robiłem 20.10.2020 r., wykazało podejrzenie zwichnięcia stawu skroniowo żuchwowego lewego. Pomimo badań i brania różnych leków, a nawet zastrzyków, smarowania fastumem okolic ucha, robiono mi jakieś zabiegi zlecone przez laryngologa, neurologa, ja nadal odczuwam bóle w okolicy ucha i głowy, jakby tam coś mnie zatykało, uciskało i jestem taki rozpalony i jak ruszam głową czy szczęką to mi wszystko trzeszczy po tej całej lewej stronie gdzie był ten uraz. Dlatego proszę o pomoc i radę co mam zrobić i u kogo szukać pomocy.
Opisane przez Pana dolegliwości nie mają ze sobą związku. W sprawie "podejrzenia zwichnięcia stawu skroniowo żuchwowego lewego" proszę zgłosić się do chirurga szczękowo-twarzowego. Natomiast lekarzem właściwym dla problemów z uchem jest laryngolog.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi