Nieustępujący ból ucha od kilku lat - gdzie szukać dalszej pomocy?

Po kąpieli czyściłem sobie patyczkiem ucho i niechcąco ręką uderzyłem się w niego, poczułem straszny ból po całym ciele, a na waciku pojawiła się krew. Było to pod koniec 2018r. Byłem u lekarza rodzinnego, otolaryngologa, neurologa. Robiłem tomografię komputerową, rezonans magnetyczny stawu skroniowo-żuchwowego i wszystko wyszło prawidłowo i w normie. Robiłem 12.11.2020 r. MRI kręgosłupa szyjnego C, też otwory kanały międzykręgowe zachowane. Natomiast RTG żuchwy robiłem 20.10.2020 r., wykazało podejrzenie zwichnięcia stawu skroniowo żuchwowego lewego. Pomimo badań i brania różnych leków, a nawet zastrzyków, smarowania fastumem okolic ucha, robiono mi jakieś zabiegi zlecone przez laryngologa, neurologa, ja nadal odczuwam bóle w okolicy ucha i głowy, jakby tam coś mnie zatykało, uciskało i jestem taki rozpalony i jak ruszam głową czy szczęką to mi wszystko trzeszczy po tej całej lewej stronie gdzie był ten uraz. Dlatego proszę o pomoc i radę co mam zrobić i u kogo szukać pomocy.
Opisane przez Pana dolegliwości nie mają ze sobą związku. W sprawie "podejrzenia zwichnięcia stawu skroniowo żuchwowego lewego" proszę zgłosić się do chirurga szczękowo-twarzowego. Natomiast lekarzem właściwym dla problemów z uchem jest laryngolog.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi